Facebook

četvrtak, 05 septembar 2013 05:41

FK Tekstilac izbio na vrh tabele

FK Tekstilac izbio na vrh tabele sigurnom pobjedom u Petrovu.

Zaostala fudbalska utakmica II lige Rep.Srpske grupa zapad FK OZREN PETROVO – FK TEKSTILAC DERVENTA  1 : 3 (0:0)

Mjesto igranja Petrovo / stadion Lužanjak / Početak u 17:00

Teren tvrd i neravan, neugodan za igru

Sudija glavni: Mitrović Siniša  /  Pr.pomoćni:Folipović Dejan / Dr.pomoćni: Voćkić Milan

Delegat:Blagojević Mićo

Kontrolor:Brane Jekić

FK OZREN PETROVO

Lazarević, Nikolić, Cvijanović, Rakanović, Pupovac, Katanić, Tomić, Petrović, Katanić, Milićević, Stefanović

Još su igrali: od 53 Šešlak i od 82 Lazić

Žuti karton:Rakanović 14, Nikolić 34 i Milišević 39 minuti

Strijelac: Milićević 62 minuti

Trener:Tripunović Ljubiša

FK TEKSTILAC DERVENTA

Plisnić, Marić 8, Rastović8, Jolović8,5, Vidaković8,5 , Simić8, Susaković 8, Glišić 9; Gojić 8,5; Bosić 8,5; Despotović 8

Još su igrali: Djukić od 72 ,Duspara od 76 i Miljić od 82 minute

Žuti karton: Bosić 9 i Glišić 45 minuta

Strijelci: Gojić u 55, Bosić u 66 i Glišić u 71 minuti

Trener:Mitar Lukić  / pom.trener: Bojan Magazin

Ocjena igre: 8.

Igrač utakmice: Aleksandar Glišić FK Tekstilac

Na tvrdom terenu tvrda utakmica. Gosti iz Dervente zasluženo su opravdali ulogu favorita i pobijedili tradicionalno neugodnu ekipu Ozren rezultatom  3:1 (0:0). Trećom uzastopnom pobjedom Tekstilac je vodeći tim na tabeli. Trener Lukić žali što pobjeda nije  veća, kad se uzmu u obzir sve propuštene šanse. Mrežu domaćih prvo je zatresao Gojić u 55 minuti a na 2:0 povisio je Bosić u 61 minuti. Domaćin je uspio smanjiti rezultat na 2:1 u 62 minuti golom Milićevića. Knonačan reultat postavio je najbolji igrač susreta Aleksandar Glišić u 71 minuti. Da su igrači Tekstilca imali više koncentracije u završnici rezultat bi bio mnogo veći.

Sledeću utakmicu igrači Tekstilca igraju u Laktašima.