Sedam utakmica tokom priprema: Rivali i Modriča i dobojska Sloga

Fudbalski klub Tekstilac pripreme za proljećni dio sezone započinje 29. januara, a prvu prozivku...

Poznati protivnici 'krojača' tokom priprema

Fudbalski klub Tekstilac pripreme za proljećni dio sezone započinje 29. januara, a prvu prozivku i t...

Dejan Zarić na probi u Borcu iz Banjaluke

Omaleni i brzonogi Dejan Zarić napustio je Fudbalski klub Tekstilac nakon polusezone provedene u der...

Krajem januara Tekstilac započinje pripreme

Nakon što je Marko Stojić produžio saradnju Tekstilcem, 29. januara obaviće prvu prozivk...

Vladanko Komlenović najbolji sprotista Dervente za 2017. godinu

Od kada je 2014. godine stigao u grad na rijeci Ukrini, te obukao dres popularnih derventskih &lsquo...

Dragan Jolović najbolji fudbaler u izboru PFS Doboj

Za najuspješniji klub u protekloj godini proglašena je Alfa Modriča. Modriča je nekada...

Perićevih osam pogodaka: Opravdao ono zbog čega je došao

Dane zimskog fudbalskog raspusta napadač Tekstilca Ozren Perić provodi u porodičnom ambijentu u rodn...

  • Sedam utakmica tokom priprema: Rivali i Modriča i dobojska Sloga

  • Poznati protivnici 'krojača' tokom priprema

  • Dejan Zarić na probi u Borcu iz Banjaluke

  • Krajem januara Tekstilac započinje pripreme

  • Vladanko Komlenović najbolji sprotista Dervente za 2017. godinu

  • Dragan Jolović najbolji fudbaler u izboru PFS Doboj

  • Perićevih osam pogodaka: Opravdao ono zbog čega je došao

Facebook

ponedeljak, 17 jul 2017 00:00

Raspored jesenjeg dijela Prve lige Republike Srpske sezona 2017/18

Danas su izvučeni takmičarski brojevi i poznat je raspored jesenjeg dijela Prve lige Republike Srpske sezona 2017/18.

 

1. kolo (12. avgust, 17.30 časova)
Drina (Z) – Zvijezda 09
Sutjeska – Sloboda (MG)
Podrinje (J) – Rudar Prijedor
Napredak – Sloga (D)
Tekstilac Kort – Slavija
Željezničar (BL) – Kozara

 

2. kolo (19. avgust, 17.30)

Zvijezda 09 – Kozara

Slavija – Željezničar (BL)

Sloga (D) – Tekstilac Kort

Rudar Prijedor – Napredak

Sloboda (MG) – Podrinje (J)

Drina (Z) – Sutjeska

 

3. kolo (26. avgust, 17.30)
Sutjeska – Zvijezda 09
Podrinje (J) – Drina (Z)
Napredak – Sloboda (MG)
Tekstilac Kort – Rudar Prijedor
Željezničar (BL) – Sloga (D)
Kozara – Slavija

 

4. kolo (2. septembar, 17.00)

Zvijezda 09 – Slavija

Sloga (D) – Kozara

RudarPrijedor – Željezničar (BL)

Sloboda (MG) – Tekstilac Kort

Drina (Z) – Napredak Sutjeska – Podrinje (J)

 

5. kolo (9. septembar, 17.00)

Podrinje (J) – Zvijezda 09

Napredak – Sutjeska

Tekstilac Kort – Drina (Z)

Željezničar (BL) – Sloboda (MG)

Kozara – Rudar Prijedor

Slavija – Sloga (D)

 

6. kolo (16. septembar, 16.30)

Zvijezda 09 – Sloga (D)

Rudar Prijedor – Slavija

Sloboda (MG) – Kozara

Drina (Z) – Željezničar (BL)

Sutjeska – Tekstilac Kort

Podrinje (J) – Napredak

 

7. kolo (23. septembar, 16.00)

Napredak – Zvijezda 09

Tekstilac Kort – Podrinje (J)

Željezničar (BL) – Sutjeska

Kozara – Drina (Z)

Slavija – Sloboda (MG)

Sloga (D) – Rudar Prijedor

 

8. kolo (30. septembar, 16.00)

Zvijezda 09 – Rudar Prijedor

Sloboda (MG) – Sloga (D)

Drina (Z) – Slavija

Sutjeska – Kozara

Podrinje (J) – Željezničar (BL)

Napredak – Tekstilac Kort

 

9. kolo (7. oktobar, 15.30)

Tekstilac Kort – Zvijezda 09

Željezničar (BL) – Napredak

Kozara – Podrinje (J)

Slavija – Sutjeska

Sloga (D) – Drina (Z)

Rudar Prijedor – Sloboda (MG)

 

10. kolo (14. oktobar, 15.00)

Zvijezda 09 – Sloboda (MG)

Drina (Z) – Rudar Prijedor

Sutjeska – Sloga (D)

Podrinje (J) – Slavija

Napredak – Kozara

Tekstilac Kort – Željezničar (BL)

 

11. kolo (21. oktobar, 15.00)

Željezničar (BL) – Zvijezda 09

Kozara – Tekstilac Kort

Slavija – Napredak

Sloga (D) – Podrinje (J)

Rudar Prijedor – Sutjeska

Sloboda (MG) – Drina (Z)

 

12. kolo (28. oktobar, 14.30)

Zvijezda 09 – Drina (Z)

Sloboda (MG) – Sutjeska

Rudar Prijedor – Podrinje (J)

Sloga (D) – Napredak Slavija – Tekstilac Kort Kozara – Željezničar (BL)

 

13. kolo (4. novembar, 14.00)

Kozara – Zvijezda 09

Željezničar (BL) – Slavija

Tekstilac Kort – Sloga (D)

Napredak – Rudar Prijedor

Podrinje (J) – Sloboda (MG)

Sutjeska – Drina (Z)

 

14. kolo (11. novembar, 13.30)

Zvijezda 09 – Sutjeska

Drina (Z) – Podrinje (J)

Sloboda (MG) – Napredak

Rudar Prijedor – Tekstilac Kort

Sloga (D) – Željezničar (BL)

Slavija – Kozara

 

15. kolo (19. novembar, 13.00)

Slavija – Zvijezda 09

Kozara – Sloga (D)

Željezničar (BL) – Rudar Prijedor

Tekstilac Kort – Sloboda (MG)

Napredak – Drina (Z)

Podrinje (J) – Sutjeska

 

16. kolo (26. novembar, 13.00)

Zvijezda 09 – Podrinje (J)

Sutjeska – Napredak

Drina (Z) – Tekstilac Kort

Sloboda (MG) – Željezničar (BL)

Rudar Prijedor – Kozara

Sloga (D) – Slavija

Sljedeća utakmica


FK Tekstilac
FK Sutjeska
Dana: 19-03-2018

Tabela

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо