U prodaji sezonske karte!

Od danas se u prodaji se nalaze i sezonske karte koje će važiti za sve susrete koje će na Gradskom s...

Pripreme 17/18: Tekstilac Kort bolji od Proletera

U petom ovosezonskom pripremnom susretu, odigranom protiv teslićkog drugoligaša Proletera, pr...

Pripreme 17/18: Sutra protiv Proletera

Peti pripremni susret derventski prvoligaš odigraće u srijedu protiv Proletera iz Teslića. &...

Pripreme 17/18: Dobojlije do pobjede uprkos inicijativi Tekstilca

Četvrti pripremni susret FK Tekstilac Kort u okviru priprema za predstojeću prvoligašku sezon...

Pripreme 17/18: U nedjelju gostuje "Sloga"

FK Tekstilac Kort će u nedjelju odigrati četvrti pripremni susret, a ovoga puta protivnik će biti ek...

Đekić i Antonić u trening centru ljubljanske "Olimpije"

Zahvaljujući treneru pionirske selekcije Omladinskog pogona FK Tekstilac Kort Nebojši Radanu,...

Pripreme 17/18: Poraz od Modriče

FK Tekstilac Kort odigrao je i treći prijateljski susret u okviru priprema za predstojeću sezonu.&nb...

  • U prodaji sezonske karte!

  • Pripreme 17/18: Tekstilac Kort bolji od Proletera

  • Pripreme 17/18: Sutra protiv Proletera

  • Pripreme 17/18: Dobojlije do pobjede uprkos inicijativi Tekstilca

  • Pripreme 17/18: U nedjelju gostuje "Sloga"

  • Đekić i Antonić u trening centru ljubljanske "Olimpije"

  • Pripreme 17/18: Poraz od Modriče

Facebook

ponedeljak, 17 jul 2017 00:00

Raspored jesenjeg dijela Prve lige Republike Srpske sezona 2017/18

Danas su izvučeni takmičarski brojevi i poznat je raspored jesenjeg dijela Prve lige Republike Srpske sezona 2017/18.

 

1. kolo (12. avgust, 17.30 časova)
Drina (Z) – Zvijezda 09
Sutjeska – Sloboda (MG)
Podrinje (J) – Rudar Prijedor
Napredak – Sloga (D)
Tekstilac Kort – Slavija
Željezničar (BL) – Kozara

 

2. kolo (19. avgust, 17.30)

Zvijezda 09 – Kozara

Slavija – Željezničar (BL)

Sloga (D) – Tekstilac Kort

Rudar Prijedor – Napredak

Sloboda (MG) – Podrinje (J)

Drina (Z) – Sutjeska

 

3. kolo (26. avgust, 17.30)
Sutjeska – Zvijezda 09
Podrinje (J) – Drina (Z)
Napredak – Sloboda (MG)
Tekstilac Kort – Rudar Prijedor
Željezničar (BL) – Sloga (D)
Kozara – Slavija

 

4. kolo (2. septembar, 17.00)

Zvijezda 09 – Slavija

Sloga (D) – Kozara

RudarPrijedor – Željezničar (BL)

Sloboda (MG) – Tekstilac Kort

Drina (Z) – Napredak Sutjeska – Podrinje (J)

 

5. kolo (9. septembar, 17.00)

Podrinje (J) – Zvijezda 09

Napredak – Sutjeska

Tekstilac Kort – Drina (Z)

Željezničar (BL) – Sloboda (MG)

Kozara – Rudar Prijedor

Slavija – Sloga (D)

 

6. kolo (16. septembar, 16.30)

Zvijezda 09 – Sloga (D)

Rudar Prijedor – Slavija

Sloboda (MG) – Kozara

Drina (Z) – Željezničar (BL)

Sutjeska – Tekstilac Kort

Podrinje (J) – Napredak

 

7. kolo (23. septembar, 16.00)

Napredak – Zvijezda 09

Tekstilac Kort – Podrinje (J)

Željezničar (BL) – Sutjeska

Kozara – Drina (Z)

Slavija – Sloboda (MG)

Sloga (D) – Rudar Prijedor

 

8. kolo (30. septembar, 16.00)

Zvijezda 09 – Rudar Prijedor

Sloboda (MG) – Sloga (D)

Drina (Z) – Slavija

Sutjeska – Kozara

Podrinje (J) – Željezničar (BL)

Napredak – Tekstilac Kort

 

9. kolo (7. oktobar, 15.30)

Tekstilac Kort – Zvijezda 09

Željezničar (BL) – Napredak

Kozara – Podrinje (J)

Slavija – Sutjeska

Sloga (D) – Drina (Z)

Rudar Prijedor – Sloboda (MG)

 

10. kolo (14. oktobar, 15.00)

Zvijezda 09 – Sloboda (MG)

Drina (Z) – Rudar Prijedor

Sutjeska – Sloga (D)

Podrinje (J) – Slavija

Napredak – Kozara

Tekstilac Kort – Željezničar (BL)

 

11. kolo (21. oktobar, 15.00)

Željezničar (BL) – Zvijezda 09

Kozara – Tekstilac Kort

Slavija – Napredak

Sloga (D) – Podrinje (J)

Rudar Prijedor – Sutjeska

Sloboda (MG) – Drina (Z)

 

12. kolo (28. oktobar, 14.30)

Zvijezda 09 – Drina (Z)

Sloboda (MG) – Sutjeska

Rudar Prijedor – Podrinje (J)

Sloga (D) – Napredak Slavija – Tekstilac Kort Kozara – Željezničar (BL)

 

13. kolo (4. novembar, 14.00)

Kozara – Zvijezda 09

Željezničar (BL) – Slavija

Tekstilac Kort – Sloga (D)

Napredak – Rudar Prijedor

Podrinje (J) – Sloboda (MG)

Sutjeska – Drina (Z)

 

14. kolo (11. novembar, 13.30)

Zvijezda 09 – Sutjeska

Drina (Z) – Podrinje (J)

Sloboda (MG) – Napredak

Rudar Prijedor – Tekstilac Kort

Sloga (D) – Željezničar (BL)

Slavija – Kozara

 

15. kolo (19. novembar, 13.00)

Slavija – Zvijezda 09

Kozara – Sloga (D)

Željezničar (BL) – Rudar Prijedor

Tekstilac Kort – Sloboda (MG)

Napredak – Drina (Z)

Podrinje (J) – Sutjeska

 

16. kolo (26. novembar, 13.00)

Zvijezda 09 – Podrinje (J)

Sutjeska – Napredak

Drina (Z) – Tekstilac Kort

Sloboda (MG) – Željezničar (BL)

Rudar Prijedor – Kozara

Sloga (D) – Slavija