Facebook

četvrtak, 31 avgust 2017 00:00

Omladinska liga BiH, 2. kolo: Juniori i kadeti ugostili vršnjake teslićkog Proletera

U okviru 2. kola Omladinske lige BiH (Sjever A) juniori i kadeti Tekstilac Korta juče su ugostili vršnjake teslićkog Proletera i u oba susreta zabilježili neriješen rezultat.

Juniori su nakon ubjedljivog trijumfa nad Modričom, protiv Teslićana odigrali susret bez golova. Vrijedi istaći samo crveni karton Ćorića, strijelca na prošloj utakmici, desetak minuta prije kraja susreta.

Remi, ali sa po jednim golom u svakoj mreži, zabilježili su i kadeti. Goste je u vodstvo doveo Vuković u drugom poluvremenu, ali je bod “krojačima” donio Antonić.

Juniori: FK Tekstilac Kort – FK Proleter 0:0. FK Tekstilac Kort: Brkić, Hamzić, Vukićević (od 75. Mitrović), Trivić (K), Vukadinović, Reljić, Đekić, Ćorić, Pećić, Gostimirović, Karamehić. Trener Dejan Pijetlović

Kadeti: FK Tekstilac Kort – FK Proleter 1:1 (0:0). FK Tekstilac Kort: Adamović, Fejza, Malić, Stanić (od 75. minuta Bašić), Eminović, Erić, Legenović (od 75. Pijetlović), Antonić, Đekić, Šain. Trener Vladanko Komlenović.