Prva liga RS, 15. kolo: Važna pobjeda nad Slobodom

Tekstilac Kort je do sedme prvenstvene pobjede u prvih petnaest kola stigao zahvaljujući pobjedi nad...

Saopštenje za javnost FK Tekstilac

Radi transparentnosti u radu FK Tekstilac, ali i u zadnje vrijeme sve učestalih zlonamjernih komenta...

Prva liga RS, 16. kolo: Porazom okončan jesenji dio prvenstva

Porazom u Zvorniku Tekstilac je stavio tačku na jesenji dio sezone. Ostvaren je plasman na peto mjes...

Odigrana prva dva kola "Zimska lige prijateljstva"

Započelo je i drugo izdanje Zimske lige prijateljstva, fudbalskog takičenja za dječake mlađe od 12 g...

Omladinska liga BiH, 14. kolo: Porazi juniora i kadeta od Bratstva

Juniori: FK Bratstvo – FK Tekstilac Kort 7:1 (3:0). Sudija Mersed Brčaninović. FK Tekstilac Ko...

Prva liga RS, 14. kolo: Rudar prvi put bolji od Tekstilca

Fudbaleri Rudara iz Prijedora ostvarili su proteklog vikenda prvu pobjedu nad Tekstilac Kortom u dos...

Omladinska liga BiH, 12. kolo: Juniori i kadeti ugostili vršnjake brčanskog Jedinstva

U 12. kolu Omladinske lige BiH (sjever A) mlađe selekcije Tekstilac Korta ugostile su vršnjak...

  • Prva liga RS, 15. kolo: Važna pobjeda nad Slobodom

  • Saopštenje za javnost FK Tekstilac

  • Prva liga RS, 16. kolo: Porazom okončan jesenji dio prvenstva

  • Odigrana prva dva kola "Zimska lige prijateljstva"

  • Omladinska liga BiH, 14. kolo: Porazi juniora i kadeta od Bratstva

  • Prva liga RS, 14. kolo: Rudar prvi put bolji od Tekstilca

  • Omladinska liga BiH, 12. kolo: Juniori i kadeti ugostili vršnjake brčanskog Jedinstva

Facebook

petak, 06 oktobar 2017 00:00

Kup RS: Tekstilac Kort putuje u Nevesinje

Izvučeni su parovi osmine finala Kupa Republike Srpske za sezonu 2017/18, a derventski prvoligaš će na dugo putovanje u Nevesinje na megdan Veležu.

 

Parovi 1/8 finala Kupa RS:
Mladost (Bajinci) – Slavija (Istočno Sarajevo),
Jedinstvo (Žeravica) – Sloga (Gornje Crnjelovo),
Radnik (Bijeljina) – Borac (Banjaluka),
Velež (Nevesinje) – Tekstilac Kort (Derventa),
Gorica (Šipovo) – Krupa (Krupa na Vrbasu),
Mladost (Donja Slatina) – Sloga (Doboj),
Alfa Modriča – Sloboda (Mrkonjić Grad),
Leotar (Trebinje) – Zvijezda 09 (Etno selo Stanišići).

Mečevi se igraju u srijedu, 11. oktobra, u 15.30.

Sljedeća utakmica


FK Tekstilac
FK Sutjeska
Dana: 19-03-2018

Tabela

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо