Facebook

utorak, 17 oktobar 2017 00:00

Omladinska liga BiH, 9. kolo: Porazi juniora i kadeta od vršnjaka HNK "Orašje"

Juniori i kadeti Tekstilca proteklog vikenda su poraženi od vršnjaka HNK Orašje, u okviru devetog kola Omladinske lige BiH (sjever A).

Prednost juniorima Orašja u 12. minuti donio je autogolom Davor Vukadinović, da bi početkom drugog poluvremena izjednačio Reljić sa „bijele tačke“. Ipak, gosti do kraja utakmice postižu dva gola, zahvaljujući kojima i dalje drže prvo mjesto na tabeli u ovom uzrastu.

Kadeti Tekstilca poveli su u 63. minutu golom Malića, ali za manje od deset minuta gosti prvo dolaze do izjednačenja, a potom i potpunog preokreta.

Juniori: FK Tekstilac Kort – FK Orašje 1:3 (0:1). Gradski stadion u Derventi. Sudija Mersed Brčaninović. FK Tekstilac: Pejić, Trivić, Vukadinović Da, Reljić, Đekić, Ćorić, Vukadinović Dr, Jaćimović, Karamehić, Gostimirović, Brkić. Trener Dejan Pijetlović.

Kadeti: FK Tekstilac Kort – FK Orašje 1:2 (0:0). Gradski stadion u Derventi. Sudija Mersed Brčaninović. FK Tekstilac Kort: Adamović, Fejza, Duvnjak, Malić, Stanić, Erić, Savić, Mićić, Pijetlović (od 61. Legenović), Tešendić, Savović. Trener Vladanko Komlenović.nbsp;