Facebook

ponedeljak, 30 oktobar 2017 00:00

Omladinska liga BiH, 11. kolo: Pobjeda kadeta, juniori ispustili prednost

Juniori: FK Proleter - FK Tekstilac 2:2 (0:2). Stadion Radolinka. Sudija Vukojević Drago. FK Tekstilac Kort: Pejić, Trivić, Mitrović, Reljić, Đekić, Ćorić, Vukadinović, Karamehić, Jaćimović, Brkić, Hamzić. Trener Dejan Pijetlović.

Kadeti: FK Proleter - FK Tekstilac 0:2 (0:0). Stadion Radolinka. Sudija Dragan Todić. FK Tekstilac Kort: Adamović, Fejza, Duvnjak, Malić, Stanić, Erić, Savić, Mićić, Pijetlović, Tešendić (od 55. Radoja), Bašić. Trener Vladanko Komlenović.

U 11. kolu Omladinske lige BiH juniori i kadeti Tekstilca gostovali su u Tesliću, kod vršnjaka FK Proleter. Sigurnu prednost koju su imali nakon prvih 45. minuta igre, golovima Brkića i Vukadinovića, juniori su prokockali u nastavku, zabilježivši tako treći ovosezonski remi. Uz po četiri pobjede i poraza, što je dovoljno za peto mjestu tabele. Za razliku od juniora, kadeti su u drugom poluvremenu, golovima Stanića i Erića, došli do četvrtog trijumfa i šestog mjesta na tabeli, uz utakmicu manje.