Facebook

utorak, 14 novembar 2017 00:00

Omladinska liga BiH, 14. kolo: Porazi juniora i kadeta od Bratstva

Juniori: FK Bratstvo – FK Tekstilac Kort 7:1 (3:0). Sudija Mersed Brčaninović. FK Tekstilac Kort: Hamzić, Trivić, Vukadinović Da, Ćorić, Kovačević, Vukadinović Dr, Jaćimović, Karamehić (od 23. Brkić), Vikićević, Mitrović. Trener Dejan Pijetlović.

Kadeti: FK Bratstvo – FK Tekstilac Kort 2:0 (0:0). Sudija: Amir Hodžić. FK Tekstilac Kort: Adamović, Fejza, Malić, Eminović, Erić, Savić (od 59. Mišić), Legenović, Pijetlović, Bašić (od 57. Radoja), Antonić, Savović. Trener Vladanko Komlenović.

Gostovanje u Gračanici u okviru 13. kola Omladinske lige BiH (sjever A) neće ostati u lijepom sjećanju juniorima i kadetima Tekstilac Korta zbog dva ubjedljiva poraza.

Nešto bolje su u ovom kolu prošli kadeti, koji su dva gola primili u drugom poluvremenu. Juniori su već nakon prvih petnaestak minuta imali dva gola zaostatka, a uskoro su obostrana isključenja zaradili Ćorić i jedan protivnički igrač. Tom prilikom opomenu je zaradio i kapiten Trivić, a dvadesetak minuta kasnije i drugu, pa je Tekstilac punih pedeset minuta igrao sa fudbalerom manje. U međuvremenu, Bratstvo je postiglo i treći pogodak i nakon prvog poluvremena imalo veliku prednost. Gosti su u nastavku iskoristili brojčanu nadmoć i postigli još četiri pogotka, dok je počasni gol za Tekstilac djelo Dražena Vukadinovića.