Facebook

subota, 16 jul 2016 00:00

Raspored utakmica Prve lige Republike Srpske u sezoni 2017/18

RASPORED I TERMINI UTAKMICA

 

Jesenji dio šampionata:

1. kolo (12. avgust, 17.30 časova) Drina (Z) – Zvijezda 09 Sutjeska – Sloboda (MG) Podrinje (J) – Rudar Prijedor Napredak – Sloga (D) Tekstilac Kort – Slavija Željezničar (BL) – Kozara

 

2. kolo (19. avgust, 17.30) Zvijezda 09 – Kozara Slavija – Željezničar (BL) Sloga (D) – Tekstilac Kort Rudar Prijedor – Napredak Sloboda (MG) – Podrinje (J) Drina (Z) – Sutjeska

 

3. kolo (26. avgust, 17.30) Sutjeska – Zvijezda 09 Podrinje (J) – Drina (Z) Napredak – Sloboda (MG) Tekstilac Kort – Rudar Prijedor Željezničar (BL) – Sloga (D) Kozara – Slavija

 

4. kolo (2. septembar, 17.00) Zvijezda 09 – Slavija Sloga (D) – Kozara RudarPrijedor – Željezničar (BL) Sloboda (MG) – Tekstilac Kort Drina (Z) – Napredak Sutjeska – Podrinje (J)

 

5. kolo (9. septembar, 17.00) Podrinje (J) – Zvijezda 09 Napredak – Sutjeska Tekstilac Kort – Drina (Z) Željezničar (BL) – Sloboda (MG) Kozara – Rudar Prijedor Slavija – Sloga (D)

 

6. kolo (16. septembar, 16.30) Zvijezda 09 – Sloga (D) Rudar Prijedor – Slavija Sloboda (MG) – Kozara Drina (Z) – Željezničar (BL) Sutjeska – Tekstilac Kort Podrinje (J) – Napredak

 

7. kolo (23. septembar, 16.00) Napredak – Zvijezda 09 Tekstilac Kort – Podrinje (J) Željezničar (BL) – Sutjeska Kozara – Drina (Z) Slavija – Sloboda (MG) Sloga (D) – Rudar Prijedor

 

8. kolo (30. septembar, 16.00) Zvijezda 09 – Rudar Prijedor Sloboda (MG) – Sloga (D) Drina (Z) – Slavija Sutjeska – Kozara Podrinje (J) – Željezničar (BL) Napredak – Tekstilac Kort

 

9. kolo (7. oktobar, 15.30) Tekstilac Kort – Zvijezda 09 Željezničar (BL) – Napredak Kozara – Podrinje (J) Slavija – Sutjeska Sloga (D) – Drina (Z) Rudar Prijedor – Sloboda (MG)

 

10. kolo (14. oktobar, 15.00) Zvijezda 09 – Sloboda (MG) Drina (Z) – Rudar Prijedor Sutjeska – Sloga (D) Podrinje (J) – Slavija Napredak – Kozara Tekstilac Kort – Željezničar (BL)

 

11. kolo (21. oktobar, 15.00) Željezničar (BL) – Zvijezda 09 Kozara – Tekstilac Kort Slavija – Napredak Sloga (D) – Podrinje (J) Rudar Prijedor – Sutjeska Sloboda (MG) – Drina (Z)

 

12. kolo (28. oktobar, 14.30) Zvijezda 09 – Drina (Z) Sloboda (MG) – Sutjeska Rudar Prijedor – Podrinje (J) Sloga (D) – Napredak Slavija – Tekstilac Kort Kozara – Željezničar (BL)

 

13. kolo (4. novembar, 14.00) Kozara – Zvijezda 09 Željezničar (BL) – Slavija Tekstilac Kort – Sloga (D) Napredak – Rudar Prijedor Podrinje (J) – Sloboda (MG) Sutjeska – Drina (Z)

 

14. kolo (11. novembar, 13.30) Zvijezda 09 – Sutjeska Drina (Z) – Podrinje (J) Sloboda (MG) – Napredak Rudar Prijedor – Tekstilac Kort Sloga (D) – Željezničar (BL) Slavija – Kozara

 

15. kolo (19. novembar, 13.00) Slavija – Zvijezda 09 Kozara – Sloga (D) Željezničar (BL) – Rudar Prijedor Tekstilac Kort – Sloboda (MG) Napredak – Drina (Z) Podrinje (J) – Sutjeska

 

16. kolo (26. novembar, 13.00) Zvijezda 09 – Podrinje (J) Sutjeska – Napredak Drina (Z) – Tekstilac Kort Sloboda (MG) – Željezničar (BL) Rudar Prijedor – Kozara Sloga (D) – Slavija